STATYBINIŲ ATLIEKŲ IR KITOKIŲ ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMAS NUO 15€ už 1m3

 📲 +37062207700

  • Statybinių atliekų surinkimas ir išvežimas labai žemomis kainomis po remonto, griovimo, statybos darbų: bet koks statybinis laužas, plytos, betono gabalai, vata, polistirolas, gipso kartonas, statybinė mediena, grindų dangos, šiferis ir t.t. Gaisraviečių tvarkymas.

  • Įvairių šiukšlių surinkimas, pakrovimas ir išvežimas palankiomis kainomis iš butų, gyvenamųjų namų, sodybų, garažų, ofisų, sandėliukų ir kitokių objektų, bei patalpų. Pramoninių šiukšlių išvežimas. Atvažiuosime, pasikrausime, paliksime laisvas patalpas. Greitas darbų realizavimas.

  • Teritorijos tvarkymas, šiukšlių surinkimas, išvežimas. Ar tai būtu apleistas sodas, šiukšlių krūva kieme, medžių šakos, ar kalnas sumestų senų padangų - atvažiuosime, surinksime, pakrausime, išvešime, palikdami gražią ir švarią aplinką. 

Mums patikėtus darbus atliekame greitai, kokybiškai. Į kiekvieną užsakymą žiūrime atsakingai, atsižvelgdami į klientų pageidavimus ir poreikius. Visada pasiruošę ieškoti palankiausių sprendimų tiek darbų vykdymo klausymuose, tiek kainos atžvilgiu. Kilus klausimams teirautis galite telefonu: +37060496903 arba +37062207700 . Darbo dienomis dirbame nuo 8.00h iki 20.00h. Esant poreikiui galimas darbų atlikimas savaitgaliais.