Griovimo darbai, ardymas, demontavimas

Atliekame įvairius griovimo, ardymo, demontavimo darbus konkurencingomis kainomis Vilniuje ( į šios paslaugos kainą šiukšlių pakrovimas ir išvežimas yra įskaičiuotas, o tai reiškia, kad, Jums, neteks permokėti ). Į kiekvieną užsakymą žiūrime atsakingai, atsižvelgdami į kliento poreikius. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Dirbame su savo instrumentais, tad, Jums, neteks galvoti kuo bus atliekami darbai. Pabaigę darbus surinksime, pasikrausime ir išvešime šiukšles, palikdami, Jums, švarias patalpas, teritoriją. 

  • Medinių pastatų, sienų, pertvarų, grindų demontavimas, ardymas, griovimas. Angų, nišų pjovimas, platinimas. Stogo, langų, durų demontavimas, bei kiti ardymo darbai.

  • Apleistų, apdegusių ir kitokių pastatų griovimas. Sandėliukų, garažų griovimas. Kruopštus teritorijos sutvarkymas, šiukšlių surinkimas, išvežimas.

  • Betoninių, mūrinių pastatų, sienų, pertvarų, grindų ir kitokių konstrukcijų ardymas - griovimas. Angų ir nišų platinimas, pjovimas.

  • Gipso kartono sienų, pertvarų, lubų demontavimo darbai. Taip pat, šaliname nuo įvairių paviršių plyteles, tapetus, dailylentes, tinką, grindų dangą bei kitokią apdailą.

 DARBO DIENOMIS DIRBAME nuo 7.00h iki 22.00h. ESANT POREIKIUI GĄLIMAS DARBŲ ATLIKIMAS IR SAVAITGALĮ. Kilus papildomiems klausymams, skambinkite numeriais:  +37062207700  arba  +37064894230 

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .